2000 yılında İstanbul'da Av.Abdullah Tansel Parlakgöz ve Av.Arzu Parlakgöz tarafından kurulmuş olan Hukuk Büromuz, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Haksız Rekabet Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Tüketici Hukuku, İş Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Ülkenin seçkin okullarında öğrenim görmüş ve tecrübeli avukatlarımız ve çalışanlarımızla müvekkillerimize ulusal ve uluslararası çapta profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müvekkil portföyümüz, şahıslar, orta ve büyük ölçekli şirketler ve büyük zincir şirket gruplarından oluşmaktadır.

Çalışma prensibimiz, kaliteli hizmet verme ve müvekkil memnuniyeti üzerine kuruludur. Seçkin müvekkil portföyüne sahip ofisimizde başarımızı müvekkil odaklı olmaya ve yüksek standartta hizmet vermeye borçluyuz. Müvekkillerimizin ve projenin ihtiyaçlarına uygun olarak ofis dışındaki akademisyen, uzman ve danışmanların mesaisine başvurmaktayız.

Büromuzda üstlenilen davaları etkili şekilde takip edebilmek için, teknolojinin sunduğu her türlü yazılım ve donanım kullanılmaktadır.